Neohodnoceno

Pánská taštička Enrico Benetti 47194 černá

Praktická taštička přes rameno holandské značky Enrico Benetti je vyrobena z odolného polyesteru, díky kterému má taška dlouhou životnost. Jedná se o taštičku menšího rozměru do které ovšem pohodlně umístíte veškeré vaše doklady včetně mobilu, peněženky, klíčů či jiných drobností.

Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem
Kód: 47194-BLACK
Značka: Enrico Benetti
490 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Polyester
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 19 cm
Šířka: 13 cm
Hloubka: 3 cm

Z přední strany tašky se nachází 2 menší kapsičky uzavíratelné na zip a nad ní je hlavní kapsa, rovněž uzavíratelná na zip. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému popruhu.

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.