Neohodnoceno

Pánská kožená peněženka Enrico Benetti 52209 černá

Klasická pánská peněženka pro muže od holandského výrobce Enrico Benetti s orientací na výšku. Peněženka je vyrobena z přírodní kůže a tak i při každodenním používání vydrží velmi dlouho. K tomu přispívá i kvalita zpracování, kterou je tato značka proslulá. Peněženka disponuje všemi potřebnými přihrádkami na bankovky, mince, karty či doklady, tudíž jistě oceníte i její praktičnost. Peněženka má prostřední oddělitelnou část.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 52209
Značka: Enrico Benetti
590 Kč
Kategorie: Pánské peněženky
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Přírodní kůže 100%
Orientace: Na výšku
Výška: 12 cm
Šířka: 9,5 cm
Hloubka: 2 cm
Položka byla vyprodána…

2 oddělení na bankovky, 1 oddělení na mince, 7 přihrádek na karty, 6 přihrádek na další doklady (občanský, řidičský průkaz apod.)

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.