Neohodnoceno

Cestovní taška Enrico Benneti 47178 modrá

Cestovní tašku značky Enrico Benetti lze využívat nejen jako pomocníka při cestování, ale díky svému modernímu designu se hodí i na sport. Lze ji nosit v ruce nebo díky nastavitelnému odnímatelnému popruhu i přes rameno. Velikostí se jedná o střední tašku o objemu 51 litrů.

Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem
Kód: 47178-NAVY
Značka: Enrico Benetti
890 Kč
Kategorie: Cestovní tašky
Záruka: 2 roky
Barva: Modrá
Materiál: Polyester
Objem : 51 litrů
Výška: 30 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 29 cm

Taška má k dispozici navíc 1 přední kapsu a 2 boční kapsy, uvnitř tašky naleznete ještě menší kapsičku pro drobnější předměty. Všechny kapsy jsou uzavíratelné na zip. Taška je vyrobena z velice kvalitního polyesteru. Na spodní části tašky jsou umístěny plastové nožičky zabraňující poškrábání tašky zespodu. 

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.