Neohodnoceno

Sportovní taška přes rameno Enrico Benetti 47202 černá

Textilní taška přes rameno holandské značky Enrico Benetti je vyhledávaná díky své praktičnosti, sportovnímu designu a příznivé ceně. Taška má speciální přihrádku, do které umístíte tablet o maximální velikosti 10 palců. Je vyrobena z kvalitního a odolného polyesteru, tudíž je velice lehká a snadno omyvatelná.

Kromě tabletu do ní umístíte pohodlně i menší předměty typu mobilu, peněženky či vašich osobních dokladů. Díky nastavitelnému popruhu ji můžete pohodlně nosit přes rameno.

Můžeme doručit do:
27.10.2021
Skladem
Kód: 47202-BLACK
Značka: Enrico Benetti
990 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Polyester
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 28 cm
Šířka: 21 cm
Hloubka: 8 cm

Z přední strany tašky se nachází menší kapsa uzavíratelná na zip a za ní následuje hlavní kapsa, rovněž bezpečně uzavíratelná na zip. Uvnitř tašky je speciální oddělení pro umístění například tabletu o max. velikosti 10 palců a další menší přihrádky na mobil, vizitky či propisky. Ze zadní strany tašky je další kapsa, opět uzavíratelná na zip. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému popruhu.

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.