1 hodnocení

Pánská taška přes rameno Hexagona D72278 černá

Praktická pánská taška přes rameno od francouzského výrobce Hexagona. Taška je spíše středního rozměru, ale zároveň velice praktická. Ideální pro umístění mobilu, peněženky, klíčů či dokumentů o velikosti A5.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: D72278-NOIR
Značka: Hexagona
1 190 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Nylon
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 26 cm
Šířka: 23 cm
Hloubka: 10 cm
Položka byla vyprodána…
Pánská taška přes rameno Hexagona D72278 černá
ZdarmaZdarma

Z přední strany je taška tvořena klopou s logem značky Hexagona a uzavíratelnou na magnet. Na klopě se nachází kapsa na zip a pod klopou jsou k dispozici 2 kapsy, z nichž jedna je bezpečně uzavíratelná na zip. Tělo tašky je vyrobené z odolného nylonu. Využít můžete i kapsičku ze zadní strany, uzavíratelnou rovněž na zip. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému nylonovému popruhu.

Již v roce 1984 začali budoucí zakladatelé značky Hexagona vyrábět kožené produkty pro renomované francouzské značky ve svém bytě v Paříži. Díky jejich nadšení a touze vyrábět krásné a kvalitní kožené výrobky se rozhodli založit vlastní módní značku Hexagona, která spatřila světlo světa v roce 1996. To jim umožnilo svobodnější vyjádření své kreativity a zpřístupnili tak svůj talent většímu množství lidí.

Výrobky této značky jsou v současnosti známé především díky velmi kvalitnímu zpracování včetně těch nejmenších detailů a také díky svému modernímu designu, který si oblíbili zákazníci již ve více než 20 zemích světa. Pro ně je každým rokem připravováno několik nových kolekcí připravených s ohledem na nejnovější trendy, kterými se inspirují jednotlivé kreativní týmy při jejich výrobě.

 

hexagona