2 hodnocení

Pánská taška přes rameno Hexagona 985744 šedo černá

Moderní taška  z nejnovější kolekce holandské značky Enrico Benetti je vyrobena z kombinace syntetické kůže a odolného polyesteru, díky kterému můžete tašku nosit každý den téměř bez opotřebení. Jedná se o tašku menšího rozměru do které ovšem pohodlně umístíte veškeré vaše doklady.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 985744-GRIS
Značka: Hexagona
1 090 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Černá, šedá
Materiál: Syntetická kůže, Nylon
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 22 cm
Šířka: 20 cm
Hloubka: 6 cm
Položka byla vyprodána…
Pánská taška přes rameno Hexagona 985744 šedo černá
ZdarmaZdarma

Z přední strany tašky se nachází kapsa uzavíratelná na magnet. Tělo tašky tvoří hlavní kapsa, uzavíratelná na zip, ve které se nachází různé menší přihrádky například na peněženku, tužky, vizitky, klíče a podobně. Využít můžete i kapsu ze zadní strany. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému popruhu.

Již v roce 1984 začali budoucí zakladatelé značky Hexagona vyrábět kožené produkty pro renomované francouzské značky ve svém bytě v Paříži. Díky jejich nadšení a touze vyrábět krásné a kvalitní kožené výrobky se rozhodli založit vlastní módní značku Hexagona, která spatřila světlo světa v roce 1996. To jim umožnilo svobodnější vyjádření své kreativity a zpřístupnili tak svůj talent většímu množství lidí.

Výrobky této značky jsou v současnosti známé především díky velmi kvalitnímu zpracování včetně těch nejmenších detailů a také díky svému modernímu designu, který si oblíbili zákazníci již ve více než 20 zemích světa. Pro ně je každým rokem připravováno několik nových kolekcí připravených s ohledem na nejnovější trendy, kterými se inspirují jednotlivé kreativní týmy při jejich výrobě.

 

hexagona