Neohodnoceno

Pánská taška přes rameno Enrico Benetti Stamp hnědá

Praktická a moderní taška holandské značky Enrico Benetti je vyrobena z kvalitní ekokůže, která působí robustně, taška je zároveň velmi lehká. Tašku lze nosit každý den téměř bez opotřebení. Jedná se o tašku menšího rozměru, do které pohodlně umístíte veškeré vaše doklady včetně mobilu, peněženky, klíčů a podobně.

Skladem
Kód: 54679-006_BROWN
Značka: Enrico Benetti
750 Kč –13 % 650 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá
Materiál: Ekokůže
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 19 cm
Šířka: 15 cm
Hloubka: 5 cm
Pánská taška přes rameno Enrico Benetti Stamp hnědá
Akce
750 Kč –13 %

Taška obsahuje dvě hlavní přihrádky, obě uzavíratelné zipem, menši z nich se nachází na přední straně tašky. Větší přihrádka obsahuje dvě kapsy, které rozdělují prostor tašky. Využít můžete i kapsu ze zadní strany, uzavíratelnou zipem. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému popruhu.

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.