1 hodnocení

Pánská taška přes rameno Enrico Benetti 54472 černá

Praktická a moderní taška holandské značky Enrico Benetti je vyrobena z odolného polyesteru, díky kterému můžete tašku nosit každý den téměř bez opotřebení. Jedná se o tašku středního rozměru do které pohodlně umístíte veškeré vaše doklady včetně dokumentů o velikosti A4 či tablet, pro který má uvnitř speciální kapsu.

Můžeme doručit do:
9.6.2020
Skladem
Kód: 54472-BLACK
Značka: Enrico Benetti
950 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Polyester
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ano
Výška: 34 cm
Šířka: 32 cm
Hloubka: 5 cm

Z přední strany tašky se nachází klopa uzavíratelná na magnet a pod ní se skrývá několik větších a menších kapes a 1 hlavní kapsa bezpečně uzavíratelná na zip. Uvnitř této kapsy se nachází speciální přihrádka na umístění tabletu, případně lze využít na dokumenty o velikosti A5. Do tašky lze umístit i dokumenty o velikosti A4. Využít můžete i kapsu ze zadní strany, která je rovněž uzavíratelná na zip. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému popruhu.

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.