1 hodnocení

Pánská dokladovka Hexagona 299363 černá

Elegantní pánská dokladovka od francouzského výrobce Hexagona. Jedná se o opravdu malou taštičku, ale velice praktickou. Ideální pro umístění mobilu, peněženky, klíčů či dalších dokladů.

Můžeme doručit do:
12.5.2021
Skladem
Kód: 299363-NOIR
Značka: Hexagona
1 290 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Přírodní kůže, Nylon
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 15 cm
Šířka: 12 cm
Hloubka: 5 cm
Pánská dokladovka Hexagona 299363 černá
ZdarmaZdarma

Z přední strany je taška tvořena prošívanou koženou klopou s logem značky Hexagona, pod kterou se ukrývá tělo tašky vyrobené z odolného nylonu. Klopa je uzavíratelná na magnet a pod ní se nachází menší kapsa. Hlavní kapsu zapnete bezpečně na zip a využít můžete i kapsičku ze zadní strany. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému nylonovému popruhu.

Již v roce 1984 začali budoucí zakladatelé značky Hexagona vyrábět kožené produkty pro renomované francouzské značky ve svém bytě v Paříži. Díky jejich nadšení a touze vyrábět krásné a kvalitní kožené výrobky se rozhodli založit vlastní módní značku Hexagona, která spatřila světlo světa v roce 1996. To jim umožnilo svobodnější vyjádření své kreativity a zpřístupnili tak svůj talent většímu množství lidí.

Výrobky této značky jsou v současnosti známé především díky velmi kvalitnímu zpracování včetně těch nejmenších detailů a také díky svému modernímu designu, který si oblíbili zákazníci již ve více než 20 zemích světa. Pro ně je každým rokem připravováno několik nových kolekcí připravených s ohledem na nejnovější trendy, kterými se inspirují jednotlivé kreativní týmy při jejich výrobě.

 

hexagona