Neohodnoceno

Praktická ledvinka Enrico Benetti Coal černá

Praktická ledvinka od holandské značky Enrico Benetti je vyhledávaná díky své jednoduchosti, sportovnímu designu a kvalitnímu zhotovení. Ledvinka je zároveň velice lehká a odolná.

Ledvinka je ideální pro umístění mobilu, peněženky, klíčů a dalších drobností, které nosíte běžně u sebe. Díky nastavitelnému popruhu ji můžete pohodlně nosit i přes rameno.

Skladem
Kód: 47136-001
Značka: Enrico Benetti
750 Kč –20 % 600 Kč
Kategorie: Pánské tašky
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Polyester
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 12 cm
Šířka: 21 cm
Hloubka: 10 cm
Praktická ledvinka Enrico Benetti Coal černá
Akce
750 Kč –20 %

Ledvinka zahrnuje jednu hlavní kapsu uzavíratelnou zipem, další kapsička na zip se nachází na přední straně a poslední přihrádka na zadní straně ledvinky. Délka nylonového popruhu je nastavitelná.

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.