Neohodnoceno

Prvotřídní kožená pánská peněženka Hexagona 331049 hnědá

Značková pánská peněženka francouzského výrobce Hexagona je vyrobená ze 100% hovězí kůže, která vás zaujme nejen na pohled, ale i na dotek, jelikož je na povrchu velice jemná a zároveň si zachovává odolnost vůči opotřebení. Naleznete v ní všechny potřebné přihrádky na bankovky, mince, kreditní karty a vaše osobní doklady. Peněženka je dodávána v papírové krabičce.

Můžeme doručit do:
27.1.2021
Skladem
Kód: 331049-MARRON FONCE
Značka: Hexagona
890 Kč
Kategorie: Pánské peněženky
Záruka: 2 roky
Barva: Hnědá
Materiál: Hovězí kůže 100%
Orientace: Na šířku
Výška: 9,5 cm
Šířka: 12 cm
Hloubka: 2 cm

2 oddělení na bankovky, 1 oddělení na mince, 4 přihrádky na kreditní karty, 2 přihrádky na další doklady (občanský, řidičský průkaz apod.)

Již v roce 1984 začali budoucí zakladatelé značky Hexagona vyrábět kožené produkty pro renomované francouzské značky ve svém bytě v Paříži. Díky jejich nadšení a touze vyrábět krásné a kvalitní kožené výrobky se rozhodli založit vlastní módní značku Hexagona, která spatřila světlo světa v roce 1996. To jim umožnilo svobodnější vyjádření své kreativity a zpřístupnili tak svůj talent většímu množství lidí.

Výrobky této značky jsou v současnosti známé především díky velmi kvalitnímu zpracování včetně těch nejmenších detailů a také díky svému modernímu designu, který si oblíbili zákazníci již ve více než 20 zemích světa. Pro ně je každým rokem připravováno několik nových kolekcí připravených s ohledem na nejnovější trendy, kterými se inspirují jednotlivé kreativní týmy při jejich výrobě.

 

hexagona