Neohodnoceno

Pánská kožená peněženka SendiDesign Coburn černá

Praktická kožená peněženka pro muže od českého výrobce Sendi DESIGN s klasickou orientací na šířku. Na peněžence jistě oceníte kvalitu zpracování a praktické množství přihrádek pro umístění bankovek, mincí, kreditních karet či dalších dokladů. Přírodní kůže použitá při její výrobě vám dává jistotu, že peněženka vám vydrží opravdu velmi dlouho.

Skladem
Kód: N-1506_BLACK
Značka: Sendi DESIGN
650 Kč –20 % 520 Kč
Kategorie: Pánské peněženky
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Materiál: Přírodní kůže 100%
Orientace: Na šířku
Výška: 9,5 cm
Šířka: 12 cm
Hloubka: 2 cm
N 1506 black 01
Akce Novinka
650 Kč –20 %

Peněženka obsahuje dvě přihrádky na bankovky, jednu přihrádka na mince, dvanáct přihrádek na kreditní karty, vizitky či jiné doklady a dvě přihrádky na doklady větších rozměrů (staré OP apod).

sendi design_1

Kolekce Sendi DESIGN vznikla v roce 2011. Je inspirována téměř dvacetiletou spoluprací s předními evropskými značkami módních doplňků. Právě to nejlepší z nich je převedeno do unikátních kolekcí s cílem vytvořit tak prvotřídní českou značku evropského formátu. Produkty z jednotlivých kolekcí se vyznačují decentním, minimalistickým designem a barevnou střídmostí. Velký důraz se pak klade na použití kvalitní kůže při jejich výrobě. To tvoří základ Sendi DESIGN.