Neohodnoceno

Moderní dámský batoh Hexagona Framboise - bílý

Moderní dámský batůžek francouzského výrobce Hexagona vyniká svým jedinečným designem, kterým se nebojí vystoupit z řady. Jistě oceníte i prvotřídní zpracování každého detailu. Je to ideální doplněk při cestách do města či na kávu s kamarádkou. Batoh je vyrobený z kvalitní syntetické kůže a díky nastavitelným popruhům se vám bude pohodlně nosit.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 315306-0300-BLANC
Značka: Hexagona
1 590 Kč
Kategorie: Dámské batohy
Záruka: 2 roky
Barva: Bílá
Materiál: Syntetická kůže
Pro dokumenty A4: Ne
Styl: Městský
Výška: 30 cm
Šířka: 25 cm
Hloubka: 10 cm
Položka byla vyprodána…
Moderní dámský batoh Hexagona Framboise - bílý
ZdarmaZdarma

Z přední strany batůžku se nachází klopa s malou kapsičkou na zip. Pod touto klopou, uzavíratelnou na magnet, se nachází další menší kapsa na zip. Tělo tašky s hlavní kapsou se nachází za klopou a je rovněž uzavíratelná na 2 zipy. Uvnitř tašky jsou k dispozici další menší přihrádky. Baťůžek je určen pro nošení na zádech díky nastavitelným popruhům, případně jej lze uchopit i do ruky díky decentnímu uchu.

Již v roce 1984 začali budoucí zakladatelé značky Hexagona vyrábět kožené produkty pro renomované francouzské značky ve svém bytě v Paříži. Díky jejich nadšení a touze vyrábět krásné a kvalitní kožené výrobky se rozhodli založit vlastní módní značku Hexagona, která spatřila světlo světa v roce 1996. To jim umožnilo svobodnější vyjádření své kreativity a zpřístupnili tak svůj talent většímu množství lidí.

Výrobky této značky jsou v současnosti známé především díky velmi kvalitnímu zpracování včetně těch nejmenších detailů a také díky svému modernímu designu, který si oblíbili zákazníci již ve více než 20 zemích světa. Pro ně je každým rokem připravováno několik nových kolekcí připravených s ohledem na nejnovější trendy, kterými se inspirují jednotlivé kreativní týmy při jejich výrobě.

 

hexagona