1 hodnocení

Pánská taška přes rameno Enrico Benetti 47172 šedá

Praktická a moderní taška holandské značky Enrico Benetti je vyrobena z odolného polyesteru, díky kterému můžete tašku nosit každý den téměř bez opotřebení. Jedná se o tašku menšího rozměru do které ovšem pohodlně umístíte veškeré vaše doklady včetně mobilu, peněženky, klíčů a podobně.

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
Kód: 47172-GREY
Značka: Enrico Benetti
590 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Šedá
Materiál: Polyester
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 25 cm
Šířka: 19 cm
Hloubka: 7 cm

Z přední strany tašky se nachází klopa uzavíratelná na magnet. Pod ní se nachází 2 kapsy uzavíratelné na zip a po otevření té hlavní je uvnitř k dispozici ještě několik menších praktických kapsiček například na peněženku, tužky, vizitky, klíče a podobně. Využít můžete i kapsu ze zadní strany. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému popruhu.

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.