Firemní dovolená - Veškeré objednávky budou odeslány v pondělí 13.7.2020. Děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

Pánská taška přes rameno Enrico Benetti 47168 modrá

Praktická a moderní taška holandské značky Enrico Benetti je vyrobena z odolného polyesteru, díky kterému můžete tašku nosit každý den téměř bez opotřebení. Jedná se o tašku menšího rozměru do které ovšem pohodlně umístíte veškeré vaše doklady i včetně například tabletu.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 47168-NAVY
Značka: Enrico Benetti
750 Kč
Kategorie: Tašky přes rameno
Záruka: 2 roky
Barva: Modrá
Materiál: Polyester
Popruh přes rameno: Ano
Pro dokumenty A4: Ne
Výška: 30 cm
Šířka: 25 cm
Hloubka: 5 cm
Položka byla vyprodána…

Z přední strany tašky se nachází kapsa uzavíratelná na zip. Tělo tašky tvoří hlavní kapsa, rovněž uzavíratelná na zip, ve které se nachází různé menší přihrádky například na peněženku, tužky, vizitky, klíče a podobně. Využít můžete i kapsu ze zadní strany. Taška je určena pro nošení přes rameno a to díky nastavitelnému popruhu.

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.