Firemní dovolená - Veškeré objednávky budou odeslány v pondělí 13.7.2020. Děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

Cestovní taška Enrico Benneti 47178 šedá

Cestovní tašku značky Enrico Benetti lze využívat nejen jako pomocníka při cestování, ale díky svému modernímu designu se hodí i na sport. Lze ji nosit v ruce nebo díky nastavitelnému odnímatelnému popruhu i přes rameno. Velikostí se jedná o střední tašku o objemu 51 litrů.

Můžeme doručit do:
9.7.2020
Skladem
Kód: 47178-012-GREY
Značka: Enrico Benetti
890 Kč
Kategorie: Cestovní tašky
Záruka: 2 roky
Barva: Šedá
Materiál: Polyester
Objem : 51 litrů
Výška: 30 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 29 cm

Taška má k dispozici navíc 1 přední kapsu a 2 boční kapsy, uvnitř tašky naleznete ještě menší kapsičku pro drobnější předměty. Všechny kapsy jsou uzavíratelné na zip. Taška je vyrobena z velice kvalitního polyesteru. Na spodní části tašky jsou umístěny plastové nožičky zabraňující poškrábání tašky zespodu. 

Enrico%20Benetti

Historie vzniku holandské značky Enrico Benetti sahá až do roku 1946, kdy spolu dva bratři začali po 2. světové válce vyrábět fotbalové míče a nákupní tašky. Postupem let se společnost značně rozrostla a sortiment vyráběných produktů se začal zaměřovat především na různé druhy tašek, batohů a zavazadel. Klíčovými hodnotami, které stály u zrodu značky a které jsou stále striktně dodržovány, jsou především důsledné řemeslné zpracování a kvalita jednotlivých výrobků

Aktuálně je dvakrát ročně vydávána nová kolekce se zaměřením na dámské a pánské tašky, sportovní a cestovní tašky, různé doplňky či peněženky. Charakteristickým znakem produktů Enrico Benetti je poměr cena / kvalita. To se odráží i na výsledcích různých soutěží a nezávislých hodnotících testů. Tašky této značky vám vydrží opravdu velmi dlouho.